slogan

logo probeanus2

logo akademia

 

Trwa nabór do klas zerowych i grupy pięciolatków na rok szkolny 2024/25

 

Blog

Search

środa, 19 czerwiec 2024 05:00

Musical „The Three Little Wolves and a Big Bad Pig”

 

Nagrywanie przedstawień z dziećmi to nie tylko świetna zabawa, ale także szansa na rozwinięcie umiejętności komunikacyjnych, wrażliwości i otwarcia się na nowe doświadczenia. Warto zachęcać dzieci do tej przygody, ponieważ daje ona możliwość pełnego zaangażowania się w proces twórczy, który przynosi wiele korzyści

edukacyjnych i społecznych.

W teatrze priorytetem jest praca grupowa. To właśnie ona umożliwia uczniom tworzenie wszystkich elementów widowiska oraz wspólne przeżywanie poszczególnych etapów pracy. Wspólne dążenie do celu kształtuje umiejętność współpracy, odpowiedzialność i wzajemne wsparcie. Dzieci uczą się, jak ważna jest rola każdej osoby w grupie i jak współdziałanie wpływa na końcowy sukces projektu.

Dzieciaki z grupy 0a nakręciły przy pomocy wychowawczyni musical „The Three Little Wolves and a Big Bad Pig”, który jest przeróbką słynnej historii o trzech świnkach, którym wilk niszczył domki. Nasza wersja jest zabawniejsza i pełna humoru, co dodatkowo angażuje małych aktorów. Zapraszamy na spektakl, który z pewnością dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń! 

Read 48 times

Media

Search