obrazkach. Przedszkolaki za pomocą słomek przenosiły papierowe szyszki, kasztany, żołędzie i orzechy do koszyczków z odpowiednią głoską.
Po takim pożegnaniu jesteśmy gotowi na nadchodzącą zimę.
Trwa nabór do grupy pięciolatków i klas 0 na rok szkolny 2026/27
Dzieci z grupy 0a ostatniego dnia listopada pożegnały jesień. Z wykorzystaniem darów jesieni stworzyły orkiestrę i zaśpiewały piosenkę. Podczas zajęć wykonywały jesienne zadania – dobierały litery małe i duże, przeliczały elementy i dobierały odpowiednią liczbę, dopasowywały liście drzew do ich owoców oraz szukały różnic na
obrazkach. Przedszkolaki za pomocą słomek przenosiły papierowe szyszki, kasztany, żołędzie i orzechy do koszyczków z odpowiednią głoską.
Po takim pożegnaniu jesteśmy gotowi na nadchodzącą zimę.