pozostawione w samochodzie. Pan strażnik przypomniał również najważniejsze numery alarmowe i omówił sytuacje, w których należy z nich korzystać. Na zakończenie spotkania dzieci mogły z bliska obejrzeć wyposażenie strażnika miejskiego i zadać mu wiele ciekawych pytań. Spotkanie odbyło się w ramach programu edukacji bezpieczeństwa i miało na celu kształtowanie właściwych postaw oraz zwiększanie świadomości dzieci w zakresie bezpiecznych zachowań.
Zajęcia wzbudziły duże zainteresowanie i były dla wszystkich przedszkolaków niezwykle pouczające.


